10.02.2017
Atskats uz 2016. gadu

Divas dokumentālās filmas ("Tev, Rūķi!" un "Kvanta kods"), multimediju materiāli Rīgas Motormuzejam, Latvijas Kara muzejam un Raiņa un Aspazijas mājai/muzejam. Jaunu projektu tapšana Latvijā, Baltkrievijā un Austrālijā. Spēlfilmas " Divas sievites" pirmizrāde Londonā. Skaņu studijas pakalpojumi filmām "Ausma" (L. Pakalniņa), "Saules staros" (V. Manskis) u.c. Krāšņa bilance vienam gadam! Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja!


lasīt vairāk..

 

20.10.2016
Jura Podnieka studijai "Lielajā Kristapā" trīs balvas

Jura Podnieka studijas filmas Nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps" saņēmušas divas balvas! Dokumentālā filma saņēmusi balvu kā labāka debijas filma, savukārt dokumentālās filmas "Kvanta kods" seanss festivāla laikā bijis visapmeklētākais un saņēmis kinoteātra "Splendid Palace" skatītāju balvu. Savukārt skaņu režisors Anrijs Krenbergs saņēma specbalvu no Latvijas Radio.


lasīt vairāk..

 

20.10.2016
Dokumentālā filma "Kvanta kods" tiek izrādīta Latvijas skolās

Santas Skuteles dokumentālo filmu "Kvanta kods" oktobrī demonstrēs vairāk kā 100 skolās Latvijā. Filma tiks demonstrēta skolēnu "Karjeras nedēļā", kā arī fizikas stundās. Projektu organizē Jura Podnieka studija, "Kinopunkts", "Kino visiem un visur Latvijā" un "Iespējamā misija". Tā mērķis ir ieinteresēt skolēnus izvēlēties studēt eksaktās zinātnes.


lasīt vairāk..

 
senākas ziņas >>