18.08.2017
"Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" skaņas apstrāde veikta Jura Podnieka studijā

17. augustā notika Latvijas simtgades filmu programmas pirmās filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" pirmizrāde. Šīs filmas skaņu režisors ir Anrijs Krenbergs un tās skaņas apstrāde veikta Jura Podnieka studijā. Šī bija pirmā filma, kurai skaņas montāža veikta, izmantojot jaunu tehniku, kas nesen iegādāta studijā.


lasīt vairāk..

 

10.02.2017
Atskats uz 2016. gadu

Divas dokumentālās filmas ("Tev, Rūķi!" un "Kvanta kods"), multimediju materiāli Rīgas Motormuzejam, Latvijas Kara muzejam un Raiņa un Aspazijas mājai/muzejam. Jaunu projektu tapšana Latvijā, Baltkrievijā un Austrālijā. Spēlfilmas " Divas sievites" pirmizrāde Londonā. Skaņu studijas pakalpojumi filmām "Ausma" (L. Pakalniņa), "Saules staros" (V. Manskis) u.c. Krāšņa bilance vienam gadam! Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja!


lasīt vairāk..

 

20.10.2016
Jura Podnieka studijai "Lielajā Kristapā" trīs balvas

Jura Podnieka studijas filmas Nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps" saņēmušas divas balvas! Dokumentālā filma saņēmusi balvu kā labāka debijas filma, savukārt dokumentālās filmas "Kvanta kods" seanss festivāla laikā bijis visapmeklētākais un saņēmis kinoteātra "Splendid Palace" skatītāju balvu. Savukārt skaņu režisors Anrijs Krenbergs saņēma specbalvu no Latvijas Radio.


lasīt vairāk..

 
<< jaunākas ziņas | senākas ziņas >>