20.10.2016
Dokumentālā filma "Kvanta kods" tiek izrādīta Latvijas skolās

Santas Skuteles dokumentālo filmu "Kvanta kods" oktobrī demonstrēs vairāk kā 100 skolās Latvijā. Filma tiks demonstrēta skolēnu "Karjeras nedēļā", kā arī fizikas stundās. Projektu organizē Jura Podnieka studija, "Kinopunkts", "Kino visiem un visur Latvijā" un "Iespējamā misija". Tā mērķis ir ieinteresēt skolēnus izvēlēties studēt eksaktās zinātnes.


lasīt vairāk..

 

16.09.2016
Filmas "Divas sievietes" pirmizrāde Londonā

13. septembra vakarā prestižajā Londonas kinoteātrī “PH Gate” Notinghilā  notika Krievijas-Latvijas-Francijas-Lielbritānijas kopražojuma spēlfilmas “Divas sievietes” pirmizrāde Lielbritānijā. Pirmizrādē piedalījās filmas režisore Vera Glagoļeva, producentes Natālija Ivanova (“Horosho Production”, Krievija) un Antra Cilinska (“Jura Podnieka studija”, Latvija), galvenais operators Gints Bērziņš (Latvija), Latvijas vēstniece Apvienotajā karalistē Baiba Braže, kā arī galveno lomu izpildītāji- britu aktieris Reifs Fainss un krievu aktrise Anna Astrahanceva.


lasīt vairāk..

 

11.07.2016
Festivālā "Positivus" notiks dokumentālās filmas "Kvanta kods" pirmizrāde

16. jūlijā festivāla "Positivus" Lattelecom kinoteātrī notiks Santas Skuteles dokumentālās filmas "Kvanta kods" pirmizrāde.

Vjačeslavs Kaščejevs ir kvantu kodolfiziķis. Pēdējo gadu laikā Latvijā viņš ir ieguvis zvaigznes statusu- regulāra interviju sniegšana, piedalīšanās tv un radio pārraidēs ir kļuvusi par viņa ikdienu. Paralēli viņš kopā ar savu Vācijas kolēģi strādā pie jauna atklājuma, kas var nākotnē ietekmēt mūs visus. Savukārt režisore Santa Skutele uzdod jautājumu- vai Dievu var atrast arī zinātnē?

 


lasīt vairāk..

 
<< jaunākas ziņas | senākas ziņas >>