“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

"Dina", dokumentālā filma.

Stāsts ir kā romāns, kurš varētu kļūt par bestselleru, ja tas tiktu sacerēts. Bet tas netika uzrakstīts, tas vienkārši notika.
Jānis bija aktieris. Dina atnāca uz Liepājas teātra studiju, lai kļūtu par aktrisi. Viņi ar Dinu sāka dzīvot kopā.
1992. gada vasarā savas lauku mājas būvdarbos Jānis nokrita no paaugsta lieveņa un salauza mugurkaulu. Iestājās daļēja paralīze. Draugi vāca naudu smalkām operācijām. Pirmie gadi pēc nelaimes pagāja pacietīgā brīnuma gaidīšanā, procedūrās, masāžā, ārstēšanā.
Nekas nenotika. Dina braukāja Jānim līdz no slimnīcas uz slimnīcu, no sanatorijas uz lauku mājām. Sākumā Dina vēl spēlēja teātrī savas lomas. Pēc kāda laika viņa pameta teātri. Jānis iemācījās pārvietoties ratiņos, mazliet strādāt ar rokām, nečīkstēt, bet jokot. Tagad Dina ar Jāni dzīvo "Kaparājos" un nekur citur. Viņi taisa koka rotaļlietas un pārdod. Dinai ir mašīna un viņa kārto absolūti visu. Pērk darbarīkus un materiālus, uztur māju, cilā Jāni. Satraukums un brīnuma gaidīšana ir pārgājuši. Ir diezgan skarba realitāte, kura citiem no malas liekas neticama.

Filmas treileris:

http://www.youtube.com/user/JurisPodnieksStudio?feature=mhum#p/a/f/1/waVd7dIh1JM

Režisors: Pēteris Krilovs
Operators: Uldis Millers
Komponists: Valdis Muktupāvels
Montāžas režisore: Sandra Alksne
Skaņu režisors: Anrijs Krenbergs
Videoinžinieris: Andris Zemītis
Producente: Antra Cilinska
Garums: 50`