“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

Divas Sievietes, spēlfilma, režisore Vera Glagoļeva, 2015.

Filma ir Krievijas, Lielbritānijas, Francijas un Latvijas kopražojums.

Režisore Vera Glagoļeva

Producentes Natālija Ivanova (Horosho production), Žans Mišels Rejs (Rezo films) un Antra Cilinska (Jura Podnieka studija).

Galvenajā lomā britu aktieris Reifs Fainss.

«Divas sievietes» veidota pēc I. Turgeņeva lugas «Mēnesis uz laukiem» motīviem, filmas scenārija autores ir Vera Glagoļeva un Olga Pogodina- Kuzmina. 

Anotācija:

Krievijas lauki, 19.gs. beigas. Natālija – bagāta krievu muižnieka Arkādija Islajeva sieva, un Vera – viņas audžumeita, abas iemīlas Beļajevā, jaunā un naivā studentā, kurš vasarā piepelnās, strādājot par Natālijas dēla skolotāju. Pēkšņi Rakitins, Natālijas sens draugs, kurš ilgu laiku ir slēpis savas jūtas pret Natāliju, tās atklāj un nespēj klusi noraudzīties notiekošajā. Emocijas ir sakāpinātas, un pēc šīm jūtu ugunīm pelni ir visapkārt.

Filma ieguvusi divas nominācijas Nacionālajā filmu festivālā «Lielais Kristaps»- kā labākā minorās kopprodukcijas filma un labākā operatora nomināciju Gintam Bērziņam. Filma jau ieguvusi Grand Prix balvas festivālos «Zelta fēnikss» un «Amūras rudens». 

Lomās Reifs Fainss, Ļizaveta Bogdanova, Bernds Moss, Anna Astrahanceva, Aleksandrs Balujevs, Larisa Malevannaja, Vasilijs Miščenko un citi.

Treileris:

https://www.youtube.com/watch?v=VL8-1e_tmdU

Recenzijas:

http://www.diena.lv/kd/recenzijas/filmas-divas-sievietes-recenzija-jaunkundze-ar-mezginu-cimdiem-14093760

Skaties filmu

Piedāvājam filmu iegādāties Vimeo vai Shortcut

JPs shortcut-2