“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

"Vai viegli būt jaunam?", dokumentālā filma.

Filma atklāti un emocionāli stāsta par jauniešiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Filma iegūst īpašu skaudrumu ar to, ka tajā atklājas padomju iekārtas uzspiestā bezjēdzība un liekulība. Filmas varoņi ir jauni cilvēki, kas brīvi runā par sabiedrībā azliegtām tēmām – karš Afganistanā, narkotikas, panki, Krišnas apziņas kustība. Amatierkino režisors veido filmu par saviem vienaudžiem un rāda nāvi, kas sastopama ik uz soļa, sešpadsmitgadīga meitene gatava izlēkt pa logu, jo viņu apvaino zādzībā, jauna māmiņa satraukusies par sava bērna nākotni pēc Černobiļas avārijas, jaunietis tiek bargi sodīts čekas organizētā paraugprāvā par vilciena demolēšanu – šie dažādie likteņi veido filmas dramaturģiju, kas sākas ar rokkoncertu Ogrē un beidzas ar gados jauno Afganistānas kara veterānu dzīves atziņām.
Filma „Vai viegli būt jaunam?" ir absolūts fenomens. Tā atdzīvināja interesi par dokumentālo kino, un tās skatītāji skaitāmi simtos miljonos. Filma izrādīta vismaz 85 valstīs.

Scenārijs: Ābrams Kleckins, Jevgēņijs Margoļins, Juris Podnieks
Režisors: JurisPodnieks
Operators: KalvisZalcmanis
Komponists: MārtiņšBrauns
Skaņu režisors: AnrijsKrenbergs
Montāžas režisore: Antra Cilinska
Režisora asistents: Aleksandrs Demčenko
Skaņu operators: Gunārs Netrebskis
Filmas direktore: Baiba Urbāne