“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

3D Karnevāls "Sajūtu Konteineri"

3D mākslas projekts

 

"Rīga 2014" pasākumu programmas sastāvdaļa.

Cilvēku atmiņas ir pārsteidzošas un dažādas. Viens atceras gadus, uzvārdus, sejas un notikumus, bet kāds cits – sajūtas, kas to visu pavada.

Baisi ievelkošais tukšums asfalta šahtās un ventilācijas lūkās; elpu aizžņaudzošā sajūta, kad bērnudārzā jāskaita dzejolītis visai grupiņai, audzinātājai un dzejniekam, kas to uzrakstījis; brīdis, kad sapnī saproti, ka spēj neprātīgo kritienu pārvērst lidojumā. Katram savas individuālās pieredzes kontekstā tas ir kaut kas ļoti personisks un īpašs – spilgts pārdzīvojums, bet kopīgi ir sajūtu kodi un refleksija par šiem mirkļiem, ko savā veidā piedzīvo ikviens no mums.

Tāpēc „Sajūtu Konteineros”, gluži kā Dainu skapī, mēs krājam cilvēku atmiņas par šīm īpašajām sajūtām un skaistākās no tām atklāsim trīsdimensionālā (3D) sajūtu karnevālā Rīga 2014 ietvaros.


Režisori Roberts Rubīns, Didzis Eglītis

Galvenais operators Valdis Celmiņš

Producente  Antra Cilinska

Projekta vadītāja  Elizabete Palasiosa

Skaņu režisors  Anrijs Krenbergs