“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

l9s72knmkw-1.jpg

Divas Sievietes

Spēlfilma, režisore Vera Glagoļeva, 2014

Filma ir Krievijas, Lielbritānijas, Francijas un Latvijas kopražojums.

«Divas sievietes» veidota pēc I. Turgeņeva lugas «Mēnesis uz laukiem» motīviem, filmas scenārija autores ir Vera Glagoļeva un Olga Pogodina- Kuzmina.

Galvenajā lomā britu aktieris Reifs Fainss un Anna Astrahanceva. 

Anotācija:

Krievijas lauki, 19.gs. beigas. Natālija – bagāta krievu muižnieka Arkādija Islajeva sieva, un Vera – viņas audžumeita, abas iemīlas Beļajevā, jaunā un naivā studentā, kurš vasarā piepelnās, strādājot par Natālijas dēla skolotāju. Pēkšņi Rakitins, Natālijas sens draugs, kurš ilgu laiku ir slēpis savas jūtas pret Natāliju, tās atklāj un nespēj klusi noraudzīties notiekošajā. Emocijas ir sakāpinātas, un pēc šīm jūtu ugunīm pelni ir visapkārt.

Filma ieguvusi divas nominācijas Nacionālajā filmu festivālā «Lielais Kristaps»- kā labākā minorās kopprodukcijas filma un labākā operatora nomināciju Gintam Bērziņam. Filma jau ieguvusi Grand Prix balvas festivālos «Zelta fēnikss» un «Amūras rudens». 

Režisore Vera Glagoļeva

Producentes Natālija Ivanova (Horosho production), Žans Mišels Rejs (Rezo films) un Antra Cilinska (Jura Podnieka studija).

Lomās Reifs Fainss, Ļizaveta Bogdanova, Bernds Moss, Anna Astrahanceva, Aleksandrs Balujevs, Larisa Malevannaja, Vasilijs Miščenko un citi.

Recenzijas:

http://www.diena.lv/kd/recenzijas/filmas-divas-sievietes-recenzija-jaunkundze-ar-mezginu-cimdiem-14093760

IMDb

77794e4c8944.jpgfilma-divas-sievietes-6-43686647.jpg

Skaties filmu

Piedāvājam filmu iegādāties Vimeo vai Shortcut

JPs shortcut-2