“Jura Podnieka studija ir godalgota filmu un multimediālo risinājumu producēšanas kompānija ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu, sākot no izpētes līdz filmešanai, montāžai un skaņas apstrādei.”

JPS tapis veltījums Latvijas simtgadei

Trīs jaunu cilvēku stāsti, kuri seko sevis uzstādītiem mērķiem un piepulcē to darīt arī pārējos. Madara Peipiņa - Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja stāsta par to, ka uzņēmējdarbība var nebūt tikai peļņas avots, bet arī nest sabiedrībai nemateriālu labumu. Inženieris-konsultants Guntars Kuļikovskis aicina paskatīties, kas notiek Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina Fabrikā, kur vienkopus pie dažādiem projektiem satiekas studenti, zinātnieki un uzņēmēji. Savukārt mūziķis Jānis Šipkēvics apliecina, ka radošums visspēcīgāk sevi pierāda, izejot ārpus ierastajiem rāmjiem. Kāpēc gan nenospēlēt kādu melodiju uz klavierēm, bet ne koncertzālē… uz Vecrīgas bruģa? Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, iedvesmosimies no radošiem un domājošiem cilvēkiem!

 

Režisors Oskars Morozs

Operators Juris Pīlēns

Skaņu režisors Klāvs Siliņš

Operatora asistents, pēcapstrāde Emīls Linga

Izpildproducente Marta Kontiņa

Producente Antra Cilinska

Stāstu var noskatīties youtube, kā arī LV100 Facebook lapā šeit, kur to dažu dienu laikā jau noskatījušies gandrīz 9000 cilvēku!